MULTİÇÖZÜM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

HABERLER

15 Mart 2018 / 11:30

MULTİÇÖZÜM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMTLERİ

VARLIĞINIZ VARLIĞIMIZDIR.
Amacımız; firmamızın büyük ve çok şubeli bir işletme olmasındandaha çok, bulunduğumuz lokasyonda müşterininkazandıracağı getirisinin az veya fazla olması gibi ayrımlar yapmadan, tek bir müşterimizin bile ihtiyaçlarına ve gücüne göre çözümler bulmak, bu gibi ihtiyaçlarını karşılamak için uygun gayrimenkulümüz olmazsa bile,ileriye dönük zaman istemek yada diğer meslektaşlarımızdan müşteriye uygun gayrimenkul bulmak için yardım istemek yerine, işletmede her türlü ihtiyaca yönelik gayrimenkulü portföyümüzde bulundurarak, işletmeye gelen her bir müşterinin ihtiyacını yerinde ve kaynağında karşılayarak, müşterimizin işletmeden ayrılırken ihtiyacı karşılanmış ve memnun bir şekilde ayrıldığını görüp onun huzurunu yaşamaktır.


Bize göre her yerde bir çok şube açmak onlarca personel çalıştırmak çözüm değil. Bize göre çözüm; uygun ve mesleki yeterliliğini müşterinin memnuniyetiyle perçinlemiş ve bunu bir ilke haline getirmiş, eleştiriye ve gelişmeye açık, dürüst vegüler yüzlü personellerle çalışarak hizmet verip, bu memnuniyeti hissederek, müşterilerimizden aldığımız bu güç ve enerjiyle yeni müşteriler kazanmak ve yeni hizmet dağıtacağımız daha önceki kalitemizden en küçük bir değer kaybetmeden, yenievrenseldeğerler katarak, yeni şubeler açıp bu bilgi, birikim ve deneyimlerimizi yenişubelerimizde yeni müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.


Sektördeki düşüncemiz çok kısa bir zamanda şube sayısını artırmak değildir.Açtığımız her şubede yeterliliğimizi belli aralıklarla test ederek, iyi bir fizibilte yaparak, lokasyondaki hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yada bizimle çalışmayı tercih etmeyen müşterilerin, hakkımızdaki görüşlerini alarak bulunduğumuz bölgede şikayet aldığımız, müşteri memnuniyetini karşılayamadığımızve söz sahibi olmadığımız müddetçe kesinlikle yeni bir şube daha açmamayı prensip olarak kabullenmektir.


Müşterilerimize işletmemiz aracılığıyla alacağı gayrimenkulle ilgili, aklından geçen her soruyu rahatça sorabilme ortam ve sıcaklığını sağlamalı, gayrimenkulle ilgili daha önceden her türlü araştırma tamlanmışolmalı,ve müşteriye her türlü bilgi şeffaf bir şekilde sunulmalıdır.


AYRICALIĞIMIZ VE SLOGANIMIZ;BİZLER MÜŞTERİLERİMİZ OLDUĞU MÜDDETÇEVARIZ VE KAZANACAĞIZ. BİZİM EN BÜYÜK SERMAYEMİZİN SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN HAKKIMIZDAKİ OLUMLU REFERANSLARI OLDUĞUNU UNUTMADIĞIMIZI BİLMENİZDİR. VARLIĞINIZ VARLIĞIMIZDIR.

YENİ YUVANIZDA HAYIRLI, MUTLU,BİZLERLE KESİNTİSİZ İLETİŞİMDE VE ESEN KALIN.